STC Güvenlik Firmamıza Hoşgeldiniz!

Menü

Hakkımızda

        25 yıl süreyle Türk Silahlı Kuvvetleri bünyesinde NATO, Terörizmle Mücadele Mükemmeliyet Merkezi, Devlet Büyüklerini Koruma Birimleri, yurtiçi ve yurtdışı kurs ve görevleri de dahil olmak üzere güvenlik sektörünün farklı alanlarında kazandığımız fiziki ve elektronik güvenlik tecrübe ve birikimimizi profesyonel ve mütevazı bir anlayışla bütünleştirerek elektronik güvenlik sektörüne yansıttık ve bu kapsamda hizmet ve çözüm odaklı bir toptan satış ve proje destek merkezi oluşturduk.
       Bu bağlamda; güvenlik sistemleri ve uygulamaları konusunda 20 yılı aşan birikimimizi dürüst, ilkeli ve kurumsal bir anlayışla yoğurarak STC Güvenlik Teknoloji Merkezini her geçen gün daha ilerilere taşıyoruz.
       Profesyonel çalışma anlayışı çok yönlü bir etkileşim ve bu etkileşime katılan herkesin memnuniyetini gerektirir. STC ailesi olarak kaliteden asla ödün vermeyen, seçkin markaları ve kapsamlı güvenlik çözümlerini en uygun koşullarla sunan müşteri memnuniyeti odaklı bir anlayışla çalışmalarımızı yürütüyoruz.
        STC; kurulduğu günden bu yana müşterilerinin kendilerini daha güvende hissetmelerini sağlayan, yaşamlarını kolaylaştıran ve zenginleştiren kaliteli ürünler sunmayı kendine ilke edinmiştir. STC bünyesinde başarı “kaliteli ürünler, profesyonel çözümler ve etkili satış sonrası hizmetler” şeklinde tanımlanmaktadır.
        Güvenlik Teknoloji Merkezi olarak hedeflerimiz; güvenlik teknolojilerindeki gelişmeleri ve sektördeki trendleri yakından takip ederek en doğru çözümleri sunmak; güvenlik ihtiyacını gerçekçi bir şekilde belirleyerek doğru ürünlerle ekonomik çözümler oluşturmak; ürün ve hizmetlerle ilgili teknik desteği satış öncesinde ve sonrasında kesintisiz olarak sürdürmek; mevcut standartlarımızı her geçen gün daha yukarılara taşımaktır.


Saygılarımızla…